КИЇВ (QHA) -

Слідство у справі про вбивство юриста Ірини Ноздровської все ще очікує на результати розтину.

Про це розповів представник Головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович. За його словами, з цієї причини поліція не може чітко сказати, від чого настала смерть юриста.

— Ми проводимо ряд слідчих дій. Вже близько 50 осіб допитали. Створена потужна слідчо-оперативна група, якою керує безпосередньо начальник управління, — зазначив Жукович.

Представник поліції Київщини не захотів відповідати на питання про те, що сказав екс-наречений загиблої Віталій Сергєєв на допиті, і що стало причиною його виклику.

— Всі прізвища не розповідатимемо, і що вони говорили — теж, — сказав він і додав, що це може нашкодити слідству.

На запитання про те, чому вилучили авто Сергєєва, Жукович пояснив, що поліція буде проводити ряд слідчих дій з речами загиблої і з деякими речами, які можуть бути у свідків.

— Будемо звертатися до суду, щоб отримати тимчасовий доступ до речей, і проводити експертизи, — пообіцяв він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що затриманий колишній наречений убитої Ірини Ноздровської Віталій Сергєєв відмовився давати свідчення. Чоловік послався на статтю 63 Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе.

На питання про те, чи має він здогади про те, хто міг скоїти вбивство, чоловік відповів, що не має ніяких припущень.

Нагадаємо, сьогодні о 12:00 активісти проведуть пікет перед Головним управлінням Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Вони вимагатимуть від правоохоронців залучити всі сили до пошуку вбивць юриста, а також надати охорону доньці Ірини Анастасії, так як їй також неодноразово погрожували.

QHA писало, що вчора поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції виявили тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Тіло було знайдено у водоймі.

Відзначається, що начальник поліції Київської області Дмитро Ценов узяв розслідування цієї справи під особистий контроль.

Джерело: 112 канал

QHA