КИЇВ (QHA) -

Активісти дізналися від поліції, що основною версією у справі вбивства юристки Ірини Ноздровської є можлива причетність до злочину родичів Дмитра Россошанського.

Про це повідомила київський громадський діяч Лілія Коваленко. За її словами, тіло Ноздровської знайшли у річці, навпроти будинку дядька Россошанського, який у 2015 році очолював Вишгородський районний суд.

Відзначимо, що два роки тому п'яний Дмитро Россошанський у ДТП вбив 26-річну Світлану Сапатінську — сестру Ірини Ноздровської. Ноздровська була юристом і самостійно вела справу про вбивство сестри.

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. Проте 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але це йому не вдалося завдяки підтримці громадськості.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником судді Сергія Купрієнка (Вишгородський район Київської області).

Нагадаємо, у Києві почалася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської. Люди, що знаходяться у главку Нацполіціі, все ще не розходяться.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов запросив 10 активістів до будівлі МВС аби створити ініціативну групу. Активісти вимагатимуть від правоохоронців залучити всі сили до пошуку вбивць юриста, а також надати охорону доньці Ірини Анастасії, так як їй також неодноразово погрожували.

Тим часом стало відомо, що слідство у справі про вбивство юриста Ірини Ноздровської все ще чекає на результати розтину.

Про це розповів представник Головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович. За його словами, з цієї причини поліція не може чітко сказати, від чого настала смерть юриста.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що затриманий колишній наречений убитої Ірини Ноздровської Віталій Сергєєв відмовився давати свідчення. Чоловік послався на статтю 63 Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе. На запитання про те, чи має він здогади про те, хто міг скоїти вбивство, чоловік відповів, що не має ніяких припущень.

QHA писало, що вчора поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Тіло було знайдено у водоймі. Відзначається, що начальник поліції Київської області Дмитро Ценов узяв розслідування цієї справи під особистий контроль.

QHA