КИЇВ (QHA) -

Затриманий колишній наречений убитої Ірини Ноздровської Віталій Сергєєв відмовився давати свідчення.

Після приїзду адвоката у відділок поліції, чоловік послався на статтю 63 Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе. До цього його запитували про стосунки з Іриною.

За його словами, він зустрічався з Іриною з листопада 2016 по червень 2017 року.

Сам Сергєєв також юрист.

— Ми познайомилися на роботі. Я фахівець цивільного захисту, а вона у юридичний відділ прийшла до нас працювати. У неї була така робота, яка займала увесь її час. І ми так між собою вирішили, що немає сенсу. Не можна нам бути разом. Але я ніколи не втрачав надії, щоб повернути все. Уже все до того йшло, якщо чесно ... Але так ось воно тепер все. Я так любив ..., — сказав він.

На запитання, чи має він здогади про те, хто міг скоїти вбивство, чоловік відповів, що не має ніяких припущень. Сергєєв пояснив, що його допитували як свідка, а не як підозрюваного.

Нагадаємо, сьогодні о 12:00 активісти проведуть пікет перед Головним управлінням Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Вони мають намір вимагати від правоохоронців залучити всі сили до пошуку вбивць юриста, а також надати охорону доньці Ірини Анастасії, так як їй також неодноразово погрожували.

QHA писало, що вчора поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції виявили тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Тіло було знайдено у водоймищі.

Відзначається, що начальник поліції Київської області Дмитро Ценов узяв розслідування цієї справи під особистий контроль.

Джерело: Громадське

QHA