КИЇВ (QHA) -

Адвокати сім'ї убитої правозахисниці Ірини Ноздровської подали заяву про те, що її дочці Анастасії надходять погрози вбивством. Про це повідомила адвокат Марина Ткаченко.

— Стосовно Анастасії висловлювалися в соціальній мережі Facebook невстановленою особою загрози. За даним фактом звернулися до Нацполіції у Київській області із заявою про кримінальне правопорушення за статтею «погроза вбивством», зазначила вона.

Ткаченко заявила, що досі не вирішено питання надання адвокатам сім'ї Ноздровської матеріалів справи у повному обсязі.

— На жаль, поки в цьому питанні нічого не змінилося, але ми подали клопотання вже до Головного управління Київської області, до слідчого, і нам обіцяють надати ще один масив для ознайомлення, сказала вона.

QHA повідомляло, що 18 січня Апеляційний суд Київської області залишив під вартою Юрія Россошанського, який підозрюється у вбивстві юриста Ірини Ноздровской.

Нагадаємо, раніше Вишгородський райсуд Київської області обрав підозрюваному в убивстві юриста Ірини Ноздровської Юрію Россошанському запобіжний захід у вигляді 60 діб утримання під вартою без альтернативи внесення застави. За словами заступника глави Нацполіції В'ячеслава Аброськіна, затримання Россошанського відбулося виключно завдяки зібраним речовим доказам.

1 січня поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліціїзнайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві. Як стало відомо кореспонденту QHA, тіло Ноздровської знайшли під мостом через річку Кізка. Є підстави вважати, що її викинули з автомобіля.

Юрист Ірина Ноздровська розслідувала вбивство своєї 26-річної сестри Світлани Сапатинської. Два роки тому Дмитро Россошанський, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП, у результаті якого вона загинула 

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але зробити це не дозволила обурена громадськість.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником голови суду Вишгородського району Київської області Сергія Купрієнка.

Джерело: Укрінформ

QHA