РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Сьогодні, 20 лютого, фігуранту "ялтинської справи" Вадиму Сіруку, який перебуває у СІЗО міста Ростов-на-Дону, виповнюється 29 років, повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

Правозахисники опублікували привітання мусульманину, який проходить в якості підозрюваного у вигаданій справі "Хізб ут-Тахрір".

— Сьогодні ти в холодній камері, далеко не в оточенні своєї родини. Але ми знаємо, що сильні духом люди не розмірковують про те, чому життя нібито несправедливе до них. Замість цього, вони беруть повну відповідальність за своє життя і життя суспільства навколо, на себе. З честю, силою, гідною поваги, приймають на свої плечі запропоноване Богом випробування, — йдеться у привітанні.

Активісти побажали Вадиму Сіруку якнайшвидшого звільнення.

— Любимо і цінуємо дружбу з тобою, наш дорогий брате! — написали вони.

Адвокат Еміль Курбедінов також привітав свого підзахисного з днем ​​народження.

Тим часом в Північно-Кавказькому окружному військовому суді у Ростові-на-Дону 20 лютого поновилися засідання у так званій «ялтинській справі».

Нагадаємо, адвокати фігурантів «ялтинської справи» Емір-Усеїна Куку і Мусліма Алієва — Еміль Курбедінов та Айдер Азаматов прокоментували рішення Північно-Кавказького окружного суду в Ростові-на-Дону. За словами адвокатів, захист та інші фігуранти сфабрикованої «справи «Хізб ут-Тахрір» заявили низку клопотань, у тому числі про виїзне засідання суду на території Криму. Однак суд відхилив їх.

Нагадаємо, фігурантами так званої «справи «Хізб ут-Тахрір» є: Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров і Вадим Сірук.

Кримські татари обвинувачуються в участі у діяльності забороненої в Росії ісламської партії «Хізб ут-Тахрір».

QHA