ГОРЛІВКА (QHA) -

Відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського, який знаходився у полоні у проросійських бойовиків більше року, відправили в колонію міста Горлівка.

Про це повідомив племінник вченого Денис Козловський, передає Укрінформ.

— Нам стало відомо, що його перевели до Нікітівської виправної колонії №87, до місця виконання покарання.

Племінник Козловського також зазначив, що до цього полонений знаходився в СІЗО окупованого Донецька.

Умови утримання Козловського родичу поки невідомі, але за попередньою інформацією, зараз він знаходиться в карантині — це процедура, при якій ув’язнений потрапляє до в'язниці, проходить медичне обстеження і чекає розподілу до камери.

Як повідомляло QHA, раніше бойовики ОРДЛО пообіцяли, що при узгодженні остаточних списків на обмін, до них включать і Козловського.

Нагадаємо, відомий український історик-релігієзнавець Ігор Козловський був захоплений бойовиками так званої «Донецької Народної Республіки» 27 січня 2016 року. Вченого взяли у полон посеред дня в центрі міста і відвезли в підвали так званого «МГБ ДНР» («Міністерство державної безпеки Донецької Народної Республіки». — Ред.). Представники так званої влади «ДНР» відібрали у чоловіка ключі та провели обшук у його квартирі.

Відразу після затримання вченого, за словами дружини Ігоря Козловського — Валентини, її чоловіка звинуватили в «неправильному листуванні у Facebook». Його племінник Денис Козловський каже, що причина захоплення досі залишається загадкою.

ФОТО: інтернет

QHA