КИЇВ (QHA) -

Кримськотатарський активіст Еміль Джемаденов, що проходить за надуманою справою "Хізб ут-Тахрір", написав відкритого листа, в якому закликав своїх співвітчизників не впадати у відчай у боротьбі з російськими окупантами.

За словами Джемаденова, він поміщений під варту лише за те, що є мусульманином.

— Я, Джемаденов Еміль, сьогодні перебуваю в СІЗО міста Сімферополь лише за те, що я мусульманин, який зберігає свою релігію  іслам! За освітою я політолог, і розцінюю все це як гноблення і утиск мого народу, який живе мирно, нікого не чіпаючи. Наша релігія ніколи не застосовувала і не застосовуватиме насильницькі методи,  написав він.

В'язень Кремля закликав мусульман Криму не зневірятися, "адже допомога Аллаха завжди з нами і перемога близька!"

Сьогодні я сиджу за гратами, а завтра сидітимуть ті, хто мене сюди посадив. Я тримаюся і не падаю духом, моя віра тут лише зміцнюється, зазначив Джемаденов.

Нагадаємо, Емілю Джемаденову, як і чотирьом іншим в'язням надуманої "справи Хізб ут-Тахрір" (Теймуру і Узеїру Абдуллаєвим, Айдеру Саледінову, Рустему Ісмайлову), продовжили арешт до 11 квітня.

Так звана «справа Хізб ут-Тахрір» стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями-мусульманами у Криму. Під приводом підозри у тероризмі, називаючи свої репресивні операції боротьбою з екстремізмом, силовики вриваються в будинки, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA