КИЇВ (QHA) -

Активісти-блокадники залізничного сполучення з окупованими територіями Донбасу завдали своїми діями шкоди Україні сумою на 2,3 млн грн. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», передає «Бізнес.Ліга».

Крім матеріальних збитків, викликаних пошкодженням шляхів, активісти чинили психологічний тиск на співробітників залізничної станції та провели незаконний обшук у приміщеннях, вилучивши документи з перевізного процесу.

— Вони пошкодили шлях — вирізали 1 м рейки. Збитки від блокування перевізного процесу та пошкодження залізничного майна поки оцінюються в 2,3 млн грн... Крім цього вони, застосовуючи фізичну силу та психологічний тиск, вимагали від чергового по станції надати документи з перевізного процесу. Перебуваючи в приміщенні станції, вони проводили незаконний обшук приміщення з метою отримання перевізних документів з/на тимчасово непідконтрольну територію України.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, раніше прокуратура Луганської області відкрила слідство за фактом блокади залізничних колій на цій ділянці. Порушникам загрожує штраф або позбавлення волі строком до 3 років.

ФОТО: інтернет

QHA