КИЇВ (QHA) -

Прес-секретар глави Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що 27 вересня співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну угорського депутата, якій Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну до липня 2019 року.

Про це Слободян написав на своїй сторінці у Facebook.

— Депутат Європарламенту від угорської радикальної партії «Йоббік» Морваї Крістіна (Morvai Krisztina) прибула на пункт пропуску «Лужанка». Під час паспортного контролю прикордонники виконали доручення СБУ стосовно даної особи. За наявною інформацією, вона 2014 року відвідувала тимчасово непідконтрольні території окремих районів Донецької та Луганської областей і висловлювала підтримку самопроголошеним керівникам на цих територіях, повідомив Слободян.

Крім цього він зазначив, що депутату вручили рішення про відмову в перетині державного кордону, де вказали правові підстави для цього.

Раніше QHA повідомляло, що уряд Угорщини блокуватиме всі подальші спроби України тісніше інтегруватися в Європейський Союз через підписаний президентом України Петром Порошенком закон «Про освіту». Міністр закордонних справ Угорщини заявив, що рішення Порошенка підписати закон було «ганебним» і «далеким від Європи», тому «Україна може забути про інтеграцію в ЄС».

QHA