АНКАРА (QHA) -

Рада директорів турецької компанії Turkcell прийняла рішення впровадити четверте покоління (4G) мобільного зв'язку в Україні.

Зазначимо, що до четвертого покоління мобільного зв'язку традиційно відносять перспективні технології, що дозволяють здійснювати передачу даних зі швидкістю, що перевищує 100 Мбіт/с.

У заяві компанії стверджується, що вона пішла на такий крок після того, як стала повноправним власником мобільного оператора lifecell.

Як писало QHA, 4 липня Кабінет міністрів України прийняв умови введення системи зв'язку четвертого покоління (4G). Очікується, що цього року відбудеться тендер з продажу ліцензій, після чого мобільні оператори впровадять в Україні стандарт 4G.

— Я радий, що спроби окремих політиків зірвати процес впровадження інновацій в Україні не вдалися, написав у Facebook глава комітету з питань зв'язку та інформатизації Олександр Данченко.

Нагадаємо, турецький телекомунікаційний холдинг Turkcell почав переговори про викуп у СКМ Ріната Ахметова 45% акцій оператора мобільного зв'язку в Україні "Астеліт" life :) ще у червні 2015 року. Уже тоді Turkcell контролював мажоритарний пакет у life :) у розмірі 55% через нідерландську холдингову компанію Euroasia Telecommunications Holdings BV.

Джерело: Hurriyet

QHA