КИЇВ (QHA) -

У Харкові та Києві, через роки від початку агресії РФ проти України і анексії Криму, досі діє осередок «Партії політики Путіна». Про це повідомив активіст Євген Лісічкін, передає видання InfoResist.

— Майже 3 роки війни проти Росії, війни проти головного фашиста ХХІ століття, Володимира Х... (Путіна,  ред.). Війна, яка забрала більше 10 000 людей. Війна, яка зламала життя мільйонів українців... Не розумію, як працює Міністерство юстиції України та Департамент реєстрації Харківської міськради. Сьогодні в ЄДР я випадково дізнався про те, що в нашій країні зареєстровані і не перебувають у стані припинення 19 осередків партії ПОЛІТИКИ ПУТІНА. 11 з них не в Криму і на Донбасі, а на території, підконтрольній Україні. Це взагалі що???,  написав він.

Блогер вказав, що можливість зареєструвати подібну партію в трьох найбільших містах України у активістів-зрадників з'явилася завдяки перейменуванню партії. Тепер вказане об'єднання називається «Русь Єдина».

Також він навів адреси офісів організації, щоб місцева міська влада могла оперативніше відпрацювати питання про припинення діяльності даного об'єднання.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 12 грудня зі своєї посади в Академії наук України був звільнений Петро Толочко, який є співзасновником політичного об'єднання «Партія політики Путіна» в Україні.

ФОТО: інтернет

 

QHA