ЧОНГАР (QHA) -

Нещодавно в ЗМІ почала розповсюджуватися інформація про те, що побудована Україною на кордоні з Кримом 150-метрова телевежа замість українського радіо почала мовлення російське.

Голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов у коментарі кореспонденту QHA пояснив, що Росія влаштовує чергову провокацію — блокує і передає свою інформацію на тій же частоті, на якій працює українська вежа на Чонгарі.

— Вони (Росія, — ред.) роблять все, щоб заглушити нашу інформацію і на цих частотах пустити інформаційний портал «російської брехні». Поки так... йде саме глушіння російським сигналом. Воно шипить, рипить, але тим не менше..., — сказав він.

Нагадаємо, відкриття телерадіовежі в селищі Чонгар біля адміністративного кордону з Кримом пройшло 17 березня 2017 року. Радіус дії можливого сигналу телевежі становить для радіо — 120-130 км і 80 км — впевненого прийому, для телебачення — 50-60 км.

Член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинский на початку вересня заявив, що у Чаплинці зараз відбуваються роботи зі збільшення телевежі з 92 метрів до 130 метрів. Коли ця робота буде завершена, з кожної вежі буде додатково віщати 8-10 українських телеканалів.

QHA