КИЇВ (QHA) -

В Україні на 3 березня у результаті переміщення активного циклону оголошено штормове попередження. Про це сьогодні, 1 березня, повідомили синоптики.

— У Черкаській, Полтавській, Харківській і Сумській областях очікуються сильний сніг, хуртовини; у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Кіровоградській і Дніпропетровській областях — сильний сніг з дощем. В Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, вдень у Кіровоградській, вночі у Дніпропетровській і Донецькій областях прогнозується налипання мокрого снігу та ожеледь, — йдеться у повідомленні.

У південних, центральних областях і на сході — Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Черкаської, Полтавської, Харківської, Донецької, Луганської та Сумської областях — очікується сильний вітер з поривами до 1520 м/с.

Нагадаємо, 1 березня — у перший день весни — вулиці Києва замело снігом. Температура вдень — 5–7 градусів морозу. На киян очікували снігопади і збільшення снігового покриву.

Джерело: Gismeteo

QHA