СТАМБУЛ (QHA) -

12 січня в конференц-залі "Джума" Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар Стамбула відбудеться конференція "Номан Челебіджихан і гімн кримськотатарського народу". Початок заходу заплановано на 19:30, після чого відбудеться вечеря, яку організовує представник діаспори Алаеддін Киримадалар.

Як повідомляється, організатором конференції виступила кримська татарка Ранетта Гафарова.

Ранетта Гафарова народилася 8 грудня 1965 року у Намангані (Узбекистан).

1986 року закінчила Наманганський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Російська мова і література».

2009 року у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук на тему: «Суфіксальні універби російської мови: семантика, дериваційні відносини».

Зараз Гафарова викладає в університеті турецького міста Стамбул, паралельно знайомлячи Туреччину і весь світ з історією і культурою кримських татар.

Раніше QHA підготувало інтерв'ю з Ранеттою Гафаровою.

Вчора повідомлялося, що у турецькому місті Конья 13 січня відбудеться конференція під назвою "Kırım Kırım Kırılan Kırım", ("Непомітно знищуваний Крим"), присвячена історії Криму.

На конференції виступить професор університету імені Неджмеддіна Ербакана Кемаль Озджан та інші видатні наукові діячі Туреччини.

QHA