МОСКВА (QHA) -

У судах Москви на 15 квітня пройшло вже близько 330 судових засідань з адміністративних справ затриманих 26 березня на антикорупційному мітингу в Москві. Про це повідомляє видання «ОВС-Інфо».

Стверджується, що всього у центрі Москви було затримано 1043 людини.

За даними журналістів, 14 квітня відбулося 22 засідання. З них всі, крім двох, були неарештною статтею 20.2 частини 5 КпАП — порушення учасником публічного заходу встановленого порядку проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування. Мінімальна санкція штраф 10 000 рублів, максимальна обов'язкові роботи до 40 годин.

У цій же справі суд заарештував на 15 діб за частиною 1 статті 19.3 КоАП (непокора законному розпорядженню або вимозі співробітника поліції) опозиціонера і блогера В'ячеслава Мальцева.

Кілька засідань були відкладені, за деякими результати поки невідомі.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в різних містах Росії 26 березня пройшли масові мітинги проти корупції. Влада вважала ці акції несанкціонованими, тому поліція масово затримувала людей «за порушення громадського порядку».

Вранці 13 квітня у своїй квартирі в Саратові був затриманий російський опозиціонер В'ячеслав Мальцев, як пізніше стало відомо, в рамках справи за статтею 318 КК Росії «Застосування насильства стосовно представника влади». Незабаром після затримання у нього стався серцевий напад.

ФОТО: інтернет

QHA