СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Так званий віце-спікер "кримського парламенту" Юхим Фікс виступив із пропозицією брати з американських журналістів, які хочуть відвідати анексований Крим, розписку, що після повернення на свою батьківщину вони напишуть і покажуть правду про те, що відбувається на півострові.

— Ми відкриті, якщо американські ЗМІ захочуть приїхати до Криму. Ми їх поведемо по всіх місцях, щоб вони побачили, як кримчани щасливо живуть, але візьмемо у них розписку за те, що вони напишуть тільки правду про Крим, сказав горе-чиновник, маючи на увазі під правдою "лише інформацію, яку подасть сама влада окупованого півострова".

Фікс наголосив, що поки американські ЗМІ не зверталися до "кримського парламенту" по акредитацію, але навіть якщо така ініціатива і виникне, то "держрада Криму діятиме в рамках загальноросійських рішень".

"Щасливе життя" кримчан, на думку окупантів, мабуть, полягає в тому, що тисячі жителів Севастополя мерзнуть без опалення, і за 2017 рік через будівництво траси "Таврида" у кримчан було вилучено понад 1 тис. ділянок землі сільськогосподарського призначення.

Можливо, жителям анексованого півострова "стало жити краще" після того, як так званий "віце-прем'єр" анексованого Криму Лариса Опанасюк запропонувала їм не збирати ягоди і гриби в заповідниках окупованого півострова.

Кримській "владі" немає діла до проблем кримчан. Підконтрольні Кремлю чиновники крадуть мільйонні кошти, що надходять з Москви і жорстоко переслідують корінний народ півострова — кримських татар.

Джерело: Новости Крыма

QHA