ОДЕСА (QHA) -

В Одеській області правоохоронці викрили злочинну групу, яка привласнила понад мільйон гривень соціальної допомоги для малозабезпечених сімей, йдеться в повідомленні прокуратури області.

— Під час розслідування кримінального провадження співробітники прокуратури Одеської області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в області та працівниками Головного відділу з боротьби з організованою злочинністю і корупцією Управління Служби безпеки в області викрили та ліквідували злочинне угруповання, до складу якої входили посадові особи Овідіопольської райдержадміністрації, — йдеться в повідомленні.

За даними слідства, для отримання бюджетних коштів, а саме соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, підозрювані пропонували особам, які зареєстровані та проживають на території району, надати свої персональні дані для оформлення матеріальної допомоги. Повідомляється, що законних підстав для отримання соцдопомоги ці громадяни не мали.

Згідно злочинній схемі, «пільговики» після отримання державної допомоги повинні були віддавати половину організатору злочинного угруповання.

Протягом декількох років учасники угруповання необґрунтовано оформили соціальні виплати 17 особам. У результаті таких дій злочинна група привласнила 1 млн грн коштів з державного бюджету.

ФОТО: Інтернет

QHA