ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні в Одесі військовослужбовці 28-ї окремої механізованої бригади на чолі з командиром, полковником Олегом Зубовським пройшли маршем центром міста — від проспекту Шевченка до площі Десятого квітня.

За словами Олега Зубовського, бійці повернулися додому після успішного виконання бойових завдань на сході України.

Ця акція — данина поваги і подяки українським воїнам, які сьогодні виконують бойові завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності країни, і вшанування пам'яті полеглих, серед яких і 144 військовослужбовця 28-ї окремої механізованої бригади.

З метою організації безпеки учасників урочистої ходи, було обмежено рух автотранспорту на ділянці від проспекту Шевченка до площі Десятого квітня.

Нагадаємо, за час проведення військових дій на сході країни 28-а окрема механізована бригада втратила 144 бійця. На честь загиблих захисників України на території військової частини у Чабанці відкрили пам'ятний знак — кам'яний хрест з іменами бійців.

Чимало серед бійців тих, хто отримав поранення у боях за незалежність країни. За весь час бойових дій на Донбасі постраждало близько 500 бійців 28-ї окремої механізованої бригади.

QHA