СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Переможниця конкурсу Євробачення-2016 українська співачка кримськотатарського походження Джамала не може відвідати Крим через тиск, що чиниться в Україні, повідомив «віце-прем'єр кримського уряду» Георгій Мурадов.

Мурадов зазначив, що офіційно запросив виконавицю до Криму у травні.

— Ми за непрямими ознаками бачимо, що Джамалу ці запрошення зворушували, що вона хоче побувати на батьківщині. Ми дуже шкодуємо, що вона в силу тиску на неї з боку певних київських кіл, влади, якихось служб не приїхала до Криму, — заявив він у коментарі одному з видань.

Раніше підконтрольний Кремлю віце-прем'єр самопроголошеного уряду Криму Георгій Мурадов заявив, що посольство Росії у Києві передало представникам української співачки кримськотатарського походження Джамалі запрошення приїхати в анексований Крим. Заява так званого віце-прем'єра була зроблена після того, як співачка заявила, що стурбована станом свого хворого дідуся, який зараз перебуває на території окупованого півострова.

Нагадаємо, востаннє Джамала була у Криму 2014 року. Співачка зустрічається з батьками і родичами на материковій частині України.

ФОТО: інтернет

QHA