СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Трьох літніх активістів, затриманих сьогодні вранці у Сімферополі, відпустили без складання протоколів. Про це повідомляють у соцмережах.

Так, пікетувальника біля будівлі кримського МВС Османа Аблаєва відпустили після проведеного допиту.

Також відпустили активістів Сінавера Німетуллаєва та Решата Усеїнова, чиї інтереси представляв адвокат Джеміль Темишев. За його словами, співробітники поліції «пішли назустріч» і не стали «посилювати напружену ситуацію».

Нагадаємо, з самого ранку четверо літніх активістів вийшли з поодинокими пікетами під адміністративні будівлі Сімферополя — під Держраду, Радмін, МВС і «Верховний суд». Активісти висловили своє невдоволення затриманням 76-річного Сервера Караметова, якому 9 серпня «суд» дав 10 діб арешту за нібито «непокору поліції».

Пізніше співробітники поліції затримали і відвезли в місцеві відділення поліції вісьмох активістів. Серед затриманих — самі активісти і ті, хто вів відеотрансляцію.

На затриманого вранці Давлатова Ярикула Темировича, 1953 року народження, вже склали протокол за частиною 1 ст.20 КоАП РФ (порушення організатором публічного заходу або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування).

ФОТО: інтернет

QHA