СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

На околиці Сімферополя проходить демонтаж будинків у масиві «Стрілецька», повідомляють російські ЗМІ.

Власники будинків нібито добровільно демонтують свої оселі, і очищення території нібито відбувається за домовленістю із власником землі.

За інформацією російських ЗМІ, в більшості випадків "незаконні об'єкти" є одно- і двоповерхові будинками без обробки, а на знесення кожної будівлі йде не більше години.

— Ми бачимо добровільний демонтаж незаконної будови. Це 12-й будинок в цій частині міста. Зокрема на цій ділянці землі в радіусі 50 метрів це вже третя будова, яка добровільно розбирається людьми, повідомив гендиректор компанії «Акура» Валерій Семененко.

Власники будинків, передають підконтрольні Кремлю ЗМІ, нібито отримують від забудовника матеріальну допомогу.

Тим часом, як повідомляло QHA, кримські татари з масиву «Стрілецька» оголосили безстрокове голодування, вимагаючи зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Активісти мають намір голодувати доти, доки глава Кремля не зустрінеться з ними. За їхніми словами, місцева колабораціоністська влада не збирається вирішувати їхні житлові проблеми.

Активісти стверджують, що окупанти хочуть знести масив «Стрілецька», який з'явився в результаті самозахоплення. На цій території одна з фірм групи компаній «Моноліт» хоче побудувати новий житловий мікрорайон «Кримська троянда».

QHA