СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У Сімферополі біля будівлі ФСБ затримують активістів, які прийшли разом із родичами Рената Параламова до начальника управління. Про це кореспонденту QHA повідомив активіст Сервер Мустафаєв.

— Так, зараз вже частина людей біля ФСБ затримали. Це активісти, які прийшли з батьками і адвокатами. Трохи раніше біля будівлі було впізнано людину, яка викрала і катувала Рената. Я припускаю, що це він дав команду, сказав він.

Як повідомив пізніше на своїй сторінці у Facebook журналіст Тарас Ібрагімов, близько 20 співробітників місцевої поліції почали затримувати активістів на бульварі Франка, спеціально підігнавши машини.

Раніше у відеозверненні Еміль Курбедінов заявив, що родичі, які підійшли до будівлі управління ФСБ по Криму впізнали людину, що брала участь в обшуку в будинку Параламова 13 серпня.

Нагадаємо, 13 вересня у кримському селищі Нижньогірське в будинку кримчанина Рената Параламова силовики провели обшук, назвавши його «обстеженням і слідчими діями».

За словами очевидців, за підсумками обшуку люди в масках і без розпізнавальних знаків на формі відвезли Параламова в невідомому напрямку.

Російські силові структури в окупованому Криму не коментують ситуацію з Параламовим.

QHA