СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

"Прокуратура Республіки Крим" оштрафувала на півмільйона російських рублів сімферопольське сміттєспалювальне підприємство за завдавання шкоди екології.

Як повідомляє прес-служба відомства, під час перевірки встановлено, що спеціалізована компанія, яка спалювала сміття у безпосередній близькості від житлового мікрорайону, використовувала невраховані джерела викидів шкідливих речовин.

Концентрація цих речовин у повітрі значно перевищена.

У підсумку щодо підприємства та його директора порушено справу про адміністративні правопорушення за ст. 6.3 (порушення законодавства в галузі забезпечення санітарно-епідеміологічного добробуту населення), ст. 8.2 (недотримання екологічних та санітарно-епідеміологічних вимог при поводженні з відходами виробництва і споживання, речовинами, що руйнують озоновий шар, або іншими небезпечними речовинами), ч. 1, 2 ст. 8.21 (викид шкідливих речовин в атмосферне повітря, шкідливий фізичний вплив на нього без спеціального дозволу) КоАП РФ.

— За результатами їхнього розгляду юридичній особі призначене покарання у вигляді штрафів у розмірі 510 тис рублів, посадовій особі  61 тис. рублів. На даний час діяльність зі спалювання відходів у безпосередній близькості від житлового мікрорайону міста не здійснюється, уточнили у "прокуратурі".

Раніше повідомлялося, що анексований Крим посів 70-е місце в рейтингу регіонів Росії по зарплатах цього року. Проте підконтрольна Кремлю кримська влада вважає це великим досягненням.

Мабуть, через невисокі зарплати і важке соціальне становище в анексованому Росією Криму, півострів перетворюється на "пияцький регіон РФ". Згідно з російськими дослідженнями, за 2017 рік Севастополь опустився на 21 сходинку, а Республіка Крим  на 23 позиції і посіла 52 місце у рейтингу тверезості "регіонів Росії" (всього у рейтингу 85 місць).

QHA