СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму у підконтрольному Кремлю Феодосійському міському суді розпочався розгляд чергової справи про одиночні пікети.

Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність у Facebook.

— Сьогодні у Феодосійському міському суді розглядатимуться ще 5 адміністративних справ щодо одиночних пікетів: Мустафаєв Р.Н. 11:00, суддя Гурова Є.Н.; Мустафаєв Е.Н.  11:00, суддя Терентьєв О.М.; Уримов А.С.  11:30, суддя Гурова Є.Н ; Дані Е.А.  12:00, суддя Терентьєв О.М.; Рустемов Р.І.  12:00, суддя Гурова О.М.,  сказано у повідомленні.

На даний момент проходить засідання «суду» у справі Е.Н. Мустафаєва та Р.Н. Мустафаєва.

QHA повідомляло, що 11 січня в окупованому Криму відбулося чергове засідання "суду" у справі про одиночні пікети, які пройшли на півострові 14 жовтня 2017 року.

Нагадаємо, 18 грудня 2017 року окупованому Криму відбулися засідання окупаційних «судів» в адміністративних справах проти кримських татар. Покарання у вигляді штрафів отримали 65 активістів, які брали участь 14 жовтня 2017 року в одиночних пікетах проти репресій російських силовиків щодо кримських татар. Сума штрафів складає переважно 10 тисяч рублів (4,5 тис. грн), в ряді випадків — 15 тисяч рублів.

QHA повідомляло, що 14 жовтня у Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах. Всього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з поодинокими пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого Криму.

Всі затримання проходили з порушенням навіть чинного на анексованому півострові російського законодавства.

Пізніше людям почали масово виписувати протоколи, звинувачуючи їх у порушенні правил проведення публічних заходів. Одиночні пікети у протоколах названі несанкціонованою масовою акцією.

QHA