СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Крім справжніх танків і військових літаків, у великій кількості завезених на півострів, до Криму привозять і спеціальні надувні «військові» об'єкти.

Основне завдання подібних виробів може бути сформульоване дуже буквально: надути противника.

Йдеться про зроблені з щільної тканини і накачані повітрям моделі танків, ракетних установок тощо. З висоти 10-поверхового будинку надувні танки практично не відрізняються від справжніх: як і реальні, вони випромінюють тепло, мають аналогічні властивості радіо- і світловідбивання. Якщо такі вироби стоятимуть поруч зі справжніми, то при проведенні відеоспостереження з повітря їх не відрізнити від оригіналів.

У Криму подібної техніки вже достатньо, і за зручного приводу вона демонструється місцевим жителям. «Працюючи» з населенням півострова, окупанти анітрохи не соромляться подібної показухи. Таким чином «ватяному» кримському електорату насаджується подвійна ідеологія: переконання у військовій могутності РФ і рабське мислення, що базується на страху.

Особливо окупанти полюбляють демонструвати надувні танки і комплекси ППО:

А ось приклад звичайної збиральної техніки, закамуфльованої під військову:

Нагадаємо, український Крим був окупований Російською Федерацією у лютому-березні 2014 року. 16 березня 2014 року у Криму було проведено незаконний референдум, не визнаний більшістю країн світу. Для України Крим залишається тимчасово окупованою територією.

QHA