СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Жителі окупованого Росією Криму та Севастополя не можуть оформити платну підписку на прослуховування музики в соцмережі «Вконтакте». Під обмеження потрапили власники android-пристроїв. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Для оплати музичної підписки на android-пристроях передбачено три варіанти — оплата за допомогою банківської карти, PayPal і за допомогою свого стільникового оператора. Однак жоден із зазначених способів не працює для жителів окупованого півострова навіть за умови використання мобільного інтернету за Краснодарським МТС і ощадбанківською картою.

Однак на ios-пристроях таких проблем немає, навіть якщо в AppleID акаунті вказано справжню місцеву адресу. Оплата проходить як на iPhone, так і на планшетах iPad.

Раніше Європейський Союз продовжив ще на півроку — до 31 липня 2018 року  термін дії економічних санкцій проти Росії. Відповідне рішення Європейська рада ухвалила 21 грудня 2017 року.

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон заявив, що санкції США спрямовані на те, щоб покарати Росію за анексію Криму і втручання в ситуацію в Україні.

QHA