СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму в Судаку на зустріч громадського об'єднання «Кримська солідарність» приїхав наряд «поліції». Про це повідомив користувач Facebook Shakir Qirimli на своїй сторінці.

— На зустріч «Кримської солідарності» приїхали співробітники поліції, написав він.

Силовики вимагають від присутніх назвати імена і прізвища.

Люди залишаються на своїх місцях і продовжують зустріч.

За словами силовиків, причиною їхнього приїзду стала інформація про наявність зброї у приміщенні, де проходить зустріч громадського об'єднання. Вони додали, що збори проходять у "прикордонній зоні" і це треба було узгодити з так званою владою.

Нагадаємо, раніше в окупованому Криму силовики заарештували автомобіль кримськотатарського активіста «Кримської солідарності» Алімдара (Руслана) Белялова, затриманого у Сімферополі. Активіст зазначив, що пов'язує своє затримання і арешт автомобіля з діяльністю в рамках громадського об'єднання «Кримська солідарність».

Раніше QHA повідомляло, що у Криму затримали активіста Руслана (Алімдара) Белялова. Офіційна причина затримання — автомобіль, що належить йому, нібито рахується в угоні.

8 листопада у Криму пройшли обшуки в будинках кримських татар, після чого декількох з них затримали, у них вилучили телефони.

Зокрема у активіста Алімдара (Руслана) Белялова, якого оштрафували за активну позицію та висвітлення подій у Криму (обшуків і затримання у Бахчисараї 11 жовтня 2017 року) під час обшуку вилучили телефон і велику суму грошей: 3000 доларів і 60 000 рублів без складання відповідного протоколу.

QHA