СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Росією Криму фірма, пов'язана з бізнесменом Петром Колбіним, другом дитинства президента Володимира Путіна, завершує будівництво п'ятиповерхового «палацу Януковича» на мисі Айя. У землі і будівлі з'явився новий орендар, а у палацу — новий власник, передає російський телеканал «Дождь».

Зараз це компанія «Берег» з Санкт-Петербурга, що належить Павлу Зайцеву. Ця ж людина  гендиректор некомерційного партнерства «Розвиток ринку ефективних інвестицій», створеного Геннадієм Тимченком і Петром Колбіним, сказано у повідомленні.

Після втечі президента будівництво резиденції заморозили. Як і садибу під Києвом, її відкрили для відвідування всіма бажаючими. Зараз прохід на ділянку знову закритий.

Петро Колбін російський бізнесмен зі статком у $ 550 млн. У списку світового журналу Forbes його ім'я перебуває на 179 сходинці.

За радянських часів Колбин працював м'ясником, а у великий бізнес потрапив у 2000-х, після приходу Путіна до влади.

Нових власників резиденції у Криму першим виявив проект «Муніципальний сканер» в кінці серпня. Будівництво резиденції йде повним ходом, а головний будинок п'ятиповерховий палац  практично добудований.

ФОТО: Дождь

QHA