СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Візит силовиків на зустріч активістів громадського об'єднання «Кримської солідарності» заздалегідь був підготовлений. Про це повідомили в «Кримській солідарності» у Facebook.

— Вчорашній візит силовиків і зрив нашої щомісячної зустрічі був заздалегідь підготовлений. Співробітники поліції прийшли на зустріч практично одразу після її початку. З сотнями копій «пояснювальних», собаками і зброєю, — йдеться у повідомленні.

У соціальних мережах під час стрімів із зустрічі працювали боти з кримськотатарськими іменами та прізвищами.

— Це дає усі підстави вважати, що вчора відбулася спланована силовими структурами операція проти активістів, спрямована на те, щоб змусити їх замовкнути.

Крім цього, в «Кримській солідарності» додали, що не зважаючи на акцію силовиків, активісти виходили у прямі ефіри і розповідали про те, що сталося.

— У них переписували дані, а вони продовжували стрім з місця подій, викладали у соціальні мережі відео та фотографії. Це свідчить лише про одне — ця "спецоперація" не спрацювала і не спрацює.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Судаку силовики змусили активістів громадського об'єднання «Кримська солідарність» надавати свої паспортні дані, утримуючи їх у приміщенні, де проходило засідання організації.

Нагадаємо, на зустріч «Кримської солідарності» приїхав наряд «поліції». За словами силовиків, причиною їхнього приїзду стала інформація про наявність зброї у приміщенні, де проводилась зустріч громадського об'єднання. Вони додали, що збори відбувалися у «прикордонній зоні» і це потрібно було узгодити з так званими властями.

QHA