КИЇВ (QHA) -

Минулої ночі СБУ провела обшук у редакції інтернет-видання Страна.ua. Його головного редактора Ігоря Гужву затримали і після складання протоколу доправили в Головне управління Міністерства внутрішніх справ України у Києві.

Зазначається, що підозра головному редактору видання поки не була вручена.

— Його планують допитати як підозрюваного і відправити в ізолятор тимчасового утримання. За нашою інформацією, планується обшук у нього вдома, зазначили у виданні.

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул заявив про те, що готовий взяти на поруки затриманого Ігоря Гужву. Про цей депутат написав на своїй сторінці у Facebook.

 

Раніше повідомлялося, що увечері 22 червня силовики заблокували редакцію видання Страна.ua. За словами адвоката Ігоря Гужви, обшук і затримання є незаконними і викликані критичною публікацією про депутата з фракції Радикальної партії Дмитра Лінька.

Нагадаємо, що Ігор Гужва очолює відверто просепаратистський портал «Страна.ua». За даними деяких ЗМІ, «Страна» підтримується радником Путіна, натхненником плану з дестабілізації та розчленування України Владиславом Сурковим. Довгий час Гужва був причетний і до каналу UBR.

ФОТО: УНІАН

QHA