КИЇВ (QHA) -

Українське кримськотатарське радіо HAYAT початок мовлення на материковій Україні, у Каховському районі Херсонської області на частоті 103,5 FM.

Інтернет-мовлення радіо HAYAT організовано на сайті інформаційного агентства QHA («Кримські новини») за адресою qha.com.ua.

З початку мовлення, за неповні два тижні, студію радіо HAYAT вже відвідали десятки відомих політиків, експертів, волонтерів, громадських активістів та діячів культури. Однак Мустафу Джемілєва керівництво нового медіа, журналісти та технічний персонал чекали з особливим хвилюванням.

Мустафа-аг'а з інтересом вислухав ініціаторів появи в українському FM-діапазоні нової радіостанції, поцікавився технічними параметрами мовлення і висловив надію, що Українська держава і надалі буде сприяти кримськотатарському народу в розширенні можливостей інформаційної присутності на півдні країни, у тому числі і на території анексованого Криму.

Адже таку інформаційну політику можна розглядати як один із факторів подальшої деокупації півострова.

Директор агентства «Кримські новини» та радіо «Хаят» Гаяна Юксель розповіла Мустафі Джемілєву про технічні та творчі плани щодо вдосконалення ефіру.

Мустафа Джемілєв відповів на низку запитань журналіста про актуальні проблеми тимчасово переміщених осіб, а також представників корінного народу Криму — кримських татар, які на даний час проживають як на материковій частині України, так і на окупованому півострові. Детальніше про бесіду з Джемілєвим читайте в новинній стрічці агентства QHA.

QHA