КИЇВ (QHA) -

Закриття вугільних підприємств на території так званої «ДНР» призведе до масового безробіття. Про це повідомив аналітик Донецького інституту інформації Віталій Сизов на прес-конференції у Києві 30 серпня, передає кореспондент QHA.

— На консервацію і реструктуризацію передано вже 18 нерентабельних вугільних підприємств. З того боку лунають прямі заяви, що все, що нерентабельне, вони будуть жорстко закривати. Можна зробити висновок, що на непідконтрольній території будують модель Російської Федерації, де після розвалу Радянського Союзу вугільна галузь зазнала змін і була проведена кардинальна капіталізація, зазначив Сизов.

Аналітик вважає, що на непідконтрольній території будуть закриті всі нерентабельні, на думку самопроголошеної «влади», підприємства.

— Залишать лише ті підприємства, які можуть працювати в плюс. А в умовах блокади працювати в плюс можуть не так багато підприємств. Залишається очікувати масового закриття, масового безробіття і соціальних потрясінь, вважає експерт.

Раніше QHA повідомляло, що неподалік від тимчасово окупованого Міусинська Луганської області спостерігачі ОБСЄ виявили військову техніку бойовиків.

ФОТО: інтернет

QHA