КИЇВ (QHA) -

У компанії Apple вибачилися за навмисне уповільнення телефонів зі старими акумуляторами. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

— Ми розуміємо, що багато хто з вас думають, що Apple підвела вас. Ми просимо вибачення. Навколо цієї проблеми виникло непорозуміння, і ми хотіли б роз'яснити ситуацію і розповісти вам про зміни, які ми проводимо, — йдеться у повідомленні.

В Apple відзначили, що уповільнюють старі смартфони для того, щоб пристрої зі зношеними акумуляторами не вимикалися від нестачі енергії.

У компанії додали, що «ніколи раніше навмисно не скорочували і не скорочуватимуть термін експлуатації своїх пристроїв для збільшення продажів».

Apple запропонувала користувачам знижку у заміні акумуляторів iPhone 6 і версіях, які створені пізніше з січня по грудень 2017 року.

QHA повідомляло, що в аеропорту Одеси правоохоронці затримали чоловіка, який перевозив 43 смартфона iPhone X без належного оформлення. Чоловіка, громадянина України, затримали під час оформлення документів пасажирам рейсу «Стамбул-Одеса». У нього в сумці виявили 43 мобільних телефони Apple iPhone X і 23 чохла до них.

QHA