КИЇВ (QHA) -

У прес-службі Адміністрації президента України заявили, що Петро Порошенко, говорячи про недоступність безвізу для жителів Криму, мав на увазі тільки тих кримчан, які відмовилися від українського громадянства.

— Мова не йде про людей, які є громадянами України. Йшлося про ті випадки, у яких люди відмовилися від українського громадянства, отримали російський паспорт. Відповідно, вони ніяк не могли скористатися безвізом. Президент мав на увазі якраз тих людей, які викинули українські паспорти і отримали паспорти фейкових республік, російські паспорти фейкового федерального округу, повідомляє джерело з посиланням на представника АП.

У відомстві додали, що 14 травня президент «не до кінця висловив думку» і «нечітко розставив акценти», наголосивши, що коментар прес-служби не суперечить сказаному ним на прес-конференції, а доповнює і уточнює його слова.

Нагадаємо, вчора в ході прес-конференції президент України Петро Порошенко сказав, що перевагами безвізового режиму зможуть скористатися лише тимчасово переміщені особи, але не жителі тимчасово окупованих територій.

ФОТО: інтернет

QHA