КИЇВ (QHA) -

28 квітня — 1 травня в лісовому масиві села Антонівка (Шумський район, Тернопільська область) відбудеться щорічна всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Гурби – Антонівці». Її учасники відтворять найбільше зіткнення Української повстанської армії з НКВС, і глядачі зможуть відчути усі реалії партизанського бою.

Організатори гри — Молодіжний націоналістичний конгрес та Міністерство молоді та спорту України.

Учасники гри розділяться на дві команди: "Леви" і "Вовки". "Життя" гравця — нарукавна пов'язка жовтого або червоного кольору. Завдання учасників гри — знайти ворожий штаб з прапором. "Позбавити життя" суперника можна, зірвавши нарукавну пов'язку, при цьому застосовуючи тільки прийоми боротьби.

Щорічно учасники гри вшановують бійців УПА, які полягли у 1944 році в лісовому масиві між Рівненщиною та Тернопільщиною в бою проти НКВД.

Традиційно перед початком гри її учасники упорядковують могили полеглих воїнів-повстанців і штаб-музей УПА «Волинь — Південь».

Учасниками гри можуть стати юнаки та дівчата віком від 18 до 29 років. Для цього потрібно зареєструватися на офіційній сторінці гри: http://gurby.org.ua/

Зв'язатися з прес-службою Молодіжного націоналістичного конгресу можна за адресою: press@mnk.org.ua або за телефоном: +380934872113.

QHA