АНКАРА (QHA) -

Учасники акцій зібралися перед посольством Нідерландів в Анкарі та Генеральним консульством у Стамбулі, протестуючи проти поводження влади Нідерландів відносно до турецьких міністрів.

Мітинг в Анкарі розпочався 12 березня пізно вночі та продовжився до самого ранку. Рух транспорту на вулиці, де розташована будівля посольства, був перекритий.

У цей же час у Стамбулі учасники акції з турецькими прапорами у руках теж висловили протест проти ставлення влади Нідерландів до міністрів закордонних справ і соцполітики Туреччини. Перед будівлею генконсульства встановлені поліцейські кордони. Поліція Стамбула посилила заходи безпеки.

Як повідомляло QHA, після того, як 11 березня влада Нідерландів заборонили літаку міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу приземлитися у Роттердамі, незабаром з тиском зіткнулася і міністр у справах сім'ї та соціальної політики Туреччини Фатма Бетуль Сайан Кайа, яка прибула до Нідерландів із Німеччини на автомобілі для участі у зустрічі з турецькою діаспорою.

МЗС Туреччини вже зажадало, щоб посол Нідерландів в Анкарі, який на даний момент знаходиться у відпустці за межами Туреччини, деякий час не повертався до виконання своїх обов'язків.

ФОТО: інтернет

QHA