Термінал «F» міжнародного аеропорту "Бориспіль" у довгостроковій перспективі можуть знести.

Як повідомляє прес-служба аеропорту, у першій половині поточного року Кабінет міністрів повинен затвердити стратегічний план розвитку аеропорту, який підготували в австрійській компанії Airport Consulting Vienna.

У короткостроковій перспективі, за умови економічної доцільності, термінал «F» будуть використовувати для обслуговування чартерних рейсів і здійснення регулярних перельотів point to point.

— У довгостроковій перспективі (мова йде про річний пасажиропотік не менше 30 млн. на рік) термінал «F», так само, як і термінал «B», може потрапити під пляму забудови. Це необхідно для подальшого розвитку аеропорту "Бориспіль", — наголошується у повідомленні.

План розвитку аеропорту передбачає будівництво до 2045 року шести об'єднаних термінальних комплексів та реконструкцію другої злітно-посадкової смуги. У той же час допускається коригування дати повного завершення проекту у зв'язку зі зміною динаміки зростання річного пасажиропотоку.

В цілому план розрахований на поетапний розвиток аеропорту до максимально можливого пасажиропотоку — 54 млн. пасажирів на рік.

Раніше повідомлялося, що міністерство інфраструктури України виступає за продовження столичного метро до аеропорту "Бориспіль".

Як заявив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, перевага такого кроку полягає у тому, що за допомогою метрополітену з будь-якої точки Києва можна буде без проблем і дешево потрапити в аеропорт.

QHA