КИЇВ (QHA) -

У російських ЗМІ з'явилася інформація про нібито припинення залізничного сполучення України з Росією. Однак у «Укрзалізниці» спростовують цю інформацію.

Російське видання «Комерсант» у своєму матеріалі «Україна розширює мережу шляхів роз'єднання» посилається на джерела, близькі до українського уряду. За словами автора, співрозмовники ЗМІ наполягають, що рішення про припинення з/д пасажирського сполучення з РФ активно лобіюють секретар РНБО Олександр Турчинов та спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Джерело «Коммерсанта» вважає причиною такого рішення «небажання "Російських залізниць" припинити пасажирські перевезення до Росії із зони АТО і, зокрема, з Донецька, що порушує суверенітет і територіальну цілісність України».

З моменту виходу матеріалу новина про можливе припинення з/д сполучення активно транслюється російськими і українськими ЗМІ.

У свою чергу, у прес-службі УЗ «Кримським новинам» відповіли наступне:

— «Укрзалізниця» не планує припиняти пасажирське залізничне сполучення з Росією.

Як повідомляло QHA, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука розповів про наслідки блокади на Донбасі для громадян України.

ФОТО: інтернет

QHA