СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час запланованої зустрічі 23 січня адвокат Володимира Балуха виявив на обличчі свого підзахисного сліди фізичного впливу, що може свідчити про те, що в сімферопольському СІЗО на нього чинять тиск. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

За інформацією правозахисників, у зв'язку з цим Володимир Балух та його адвокат наполягають на зустрічі з українським омбудсменом Валерією Лутковською.

Як раніше повідомляло QHA, кримчанин Володимир Балух вивісив прапор України над своїм будинком у 2013 році. 30 квітня 2015 року до нього прийшли співробітники підконтрольних окупантам правоохоронних органів. Тоді формальним приводом стала підозра в крадіжці запчастин від трактора Т-74. Однак Балух відмовився спілкуватися з представниками ФСБ і 11 днів переховувався. За цей час силовики перевернули догори дном його будинок і будинок його матері, а також зірвали український прапор.

14 листопада того ж року до Балуха знову з'явилися співробітники кримських правоохоронних органів. Після обшуку проти нього порушили кримінальну справу за статтею 319 КК РФ «Образа представника влади».

Влітку 2016 року Роздольненський районний суд окупованого Криму засудив громадянина України Володимира Балуха до 320 годин обов'язкових робіт.

8 грудня співробітники ФСБ у черговий раз провели у нього обшук, після чого активіста затримали нібито через знайдені на горищі будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок.

ФОТО: інтернет

QHA