СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У рамках дослідчої перевірки за сфабрикованою справою проти адвоката Миколи Полозова, якого заради цього незаконно вивели зі справи Умерова, перевівши зі статусу захисника в статус свідка, до Слідчого комітету для допиту сьогодні був запрошений сам заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров.

— Сьогодні мене запросили до СК (слідчий комітет) для опитування в рамках дослідчої перевірки за «справою» М.Полозова. Слідчого цікавило питання: чи надавав Полозов мені правову і юридичну допомогу, і чи є у нас угода про надання цієї допомоги... Я пояснив, що угоду підписали в червні 2016 р. Також розповів про кілька епізодів, де Микола надавав мені юридичну допомогу, — написав на своїй сторінці в Фейсбук Ільмі Умеров.

Він також уточнив: питання про те, що Микола Полозов у різних правових заявах у ФСБ і генпрокуратурі називає його, Умерова, заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу, тобто організації, діяльність якої заборонена на території РФ і в окупованому Криму, представниками силових структур РФ, котрі допитували його, не піднімалося.

Раніше в рамках дослідчої перевірки в Слідчому комітеті РФ по Криму Микола Полозов дав пояснення за фактами його незаконного примусового приводу до УФСБ РФ і незаконного допиту в якості свідка про обставини, які стали йому відомими після надання юридичної допомоги Ільмі Умерову.

ФОТО: Антон Наумлюк

QHA