КИЇВ (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Центральний районний суд Сімферополя переносить засідання за «справою 26 лютого» через те, що «влада» Криму все ще не сформували стратегію після незапланованого звільнення одного з її фігурантів — Ахтема Чийгоза.

Про це заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров на прес-конференції в Києві, передає кореспондент QHA.

— Команда ще не надійшла, вони просто не знають, що робити, — прокоментував Умеров ситуацію журналістам.

«Справу 26 лютого» окупанти розділили на дві: одна — відносно заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, і окремо відносно інших фігурантів процесу — Алі Асанова, Мустафи Дегерменджі, Ескендера Кантемірова, Талята Юнусова, Ескендера Емірваліева, Арсена Юнусова та Ескендера Небіева.

Росія 25 жовтня звільнила Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, видавши їх Туреччині.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю Центральний районний суд Сімферополя сьогодні переніс засідання суду у справі «26 лютого» на 17 листопада.

Раніше адвокат Едем Семедляєв на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив про перенесення "судом" Криму засідання за «справою 26 лютого» на 11 годину 13 листопада.

23 жовтня відбулося чергове засідання у справі «26 лютого», в ході якого «суд» заслухав нових свідків у справі.

12 жовтня «Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту Мустафі Дегерменджі та Алі Асанову.

QHA