БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Сторона захисту у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова представить сьогодні на «суді» альтернативний переклад сфабрикованого інтерв'ю, на підставі якого порушено кримінальну справу. Про це Умеров розповів у коментарі QHA 9 серпня.

— Спробуємо долучити кілька матеріалів. У нас є переклад цього найважливішого місця в моєму інтерв'ю, на підставі якого порушили кримінальну справу, додавши туди деякі слова, тобто сфальсифікувавши мій виступ. Ми представимо альтернативний переклад цього місця, повідомив він.

Умеров зазначив, що також на судовому засіданні будуть оприлюднені й інші документи, що доводять його невинність.

Ми зробили рецензію у Москві на «роботу» експерта Іванової (експерт кримського управління ФСБ Росії Ольга Іванова,  ред.) і альтернативну експертизу у Києві. Якщо ці матеріали візьмуть і розглянуть у суді, то я думаю, більше нам нічого доводити не доведеться. Однак, якщо відверто, то я думаю, що їх не приймуть. Але після цього ми зможемо ці документи долучити до матеріалів справи,  розповів Умеров.

Крім того, за його словами, сторона захисту підготувала кілька свідків і сьогодні їх мають допитати.

Нагадаємо, що 7 червня підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд почав розглядати по суті справу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Засідання проводяться щосереди.

12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклики в ефірі телеканалу ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова у передачі невірно переклали.

ФОТО: інтернет

QHA