СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Слідство окупаційного «суду» проти заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза було сфабриковано з самого початку, адже ніяких доказів його провини «суд» досі не пред'явив. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров, у справі якого окупанти Криму готують звинувачення в понеділок.

— Триває суд. Доказів його провини як не було, так і немає. Справа сфабрикована проти кримськотатарського народу і його національного руху за невизнання т. зв. "референдуму" та його "результатів". АХТЕМ ТАМ ЗА НАС ВСІХ! Бажаю йому терпіння, здоров'я і швидкого повернення...

Переважна більшість народу з тобою, дорогий мій друг — Ахтем...

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на останньому засіданні «суду» у справі Чийгоза адвокат Микола Полозов після перегляду відеозаписів з мітингу 26 лютого 2014 року зазначив, що майбутні колаборанти Криму вели себе аналогічно проукраїнським учасникам мітингу 26 лютого. Однак на лаві підсудних опинився лише Ахтем Чийгоз і жодного кримського колаборанта, що може бути трактовано як подвійні стандарти окупаційного «суду».

ФОТО: інтернет

QHA