КИЇВ (QHA) -

У Києві у Кримському домі відбувся благодійний показ фільму про депортацію кримських татар «Хайтарма», на якому були присутні заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров і його дочка Айше. Про це Айше Умерова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

— Сьогоднішній показ став черговим в акції «25°С. Постав холод на паузу», метою якої є збір коштів для купівлі палива для котлів і буржуйок, щоб забезпечити кімнатну температуру на весь опалювальний сезон для 20 сімей, які проживають у зоні бойових дій на сході України,  написала вона.

Айше Умерова зазначила, що перед показом Ільмі Умеров та історик Гульнара Бекирова провели дискусію на тему повернення кримських татар на батьківщину після депортації.

QHA повідомляло, що 16 листопада Радіо Hayat відзначало одразу два свята: День працівника радіо, телебачення та зв'язку, а також свій перший невеличкий ювілей 100 днів роботи. Гостями студії стали заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та його дочка Айше.

ФОТО: Facebook Айше Умерова

QHA