СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова рано включили до списку «діючих терористів і екстремістів» від «Росфінмоніторінга», адже слідство окупаційної влади Криму за його справою ще не закінчене і матеріали не передані до суду.

Ільмі Умеров звернеться до суду, щоб оскаржити своє перебування в даному списку. Про це він сам розповів в інтерв'ю українському телеканалу.

— Слідство триває, і я перебуваю під підпискою про невиїзд, до суду матеріали ще не передали, рішення суду ще немає — а я вже опинився у списках організації, яка називається "Росфінмоніторинг". Вони опублікували близько семи тисяч прізвищ людей, які у РФ визнані чинними терористами і екстремістами. Не чекаючи рішення суду, вони вже включили мене до цього списку. Але дій поки ніяких немає...

Я вже зі своїм адвокатом проконсультувався, у січні подамо до суд і будемо оскаржувати це рішення. Звичайно, ми ніяких ілюзій не маємо. Ми чекаємо активних правильних дій з боку керівництва України, щоб воно ніколи не забувало про Крим, щоб такі впливові люди, як Віктор Пінчук, не робили заяв про фактично капітуляції України перед світовою спільнотою, перед РФ, — сказав Умеров.

Нагадаємо, як передавало QHA, 30 грудня з'явилася інформація про те, що Федеральна служба з фінансового моніторингу РФ зарахувала заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова до переліку діючих терористів і екстремістів.

ФОТО: інтернет

QHA