КИЇВ (QHA) -

«Укроборонпром» заявляє про провал майже двомісячної роботи депутатської групи з перевірки оборонних підприємств. Про це повідомила прес-служба Державного концерну.

Представники компанії стверджують, що заяви про перевірку Держконцерну з боку народних обранців на ділі виявилися лише політичним піаром, і сприймають неявку депутатів як неповагу.

— Ми розчаровані і розлючені одночасно, адже побачили повну байдужість і непрофесіоналізм. «Укроборонпром» самостійно, з метою більшої відкритості і прозорості, ініціював таку перевірку. Але реальна робота показала, що депутатів цікавлять гучні заяви і політичний піар. Жодного засідання і жодного візиту — це просто неповага до кожного представника нашого майже стотисячного робочого колективу, який, на відміну від деяких, останні два місяці не відпочивав, а щодня робив техніку для захисту держави, заявили в «Укроборонпромі».

На думку колективу Держконцерну, відповідальність за провалену парламентську роботу має лягти особисто на депутата від «Самопомочі» Тараса Пастуха, який не зміг організувати професійний менеджмент.

Співробітники «Укроборонпрому» висловили надію, що надалі взаємодія з Верховною Радою відбуватиметься у принципово іншому форматі.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, з метою об'єктивного інформування громадськості про наявність чи відсутність порушень при виконанні контракту, керівництво Державного концерну «Укроборонпром» звернулося особисто до президента України з проханням доручити Службі безпеки України провести всебічну перевірку умов виконання даного контракту із залученням до цього процесу представників громадських антикорупційних організацій. Конфлікт виник на грунті поширеної у ЗМІ інформації про те, що поліція підозрює «Укроборонпром» у крадіжці 80 млн грн.

ФОТО: інтернет

QHA