КИЇВ (QHA) -

Завтра, 22 грудня, територія України залишиться під впливом холодної повітряної маси. Як повідомляє Укргідрометцентр, по всій території країни очікуються снігопади.

Якщо на півдні України вони будуть невеликими, то в західних, північних і центральних областях снігопади призведуть до ожеледиці на дорогах.

— Вітер південно-західний, 7-12 м / с, в Карпатах місцями пориви 15-20 м / с.Температура вночі 3-8 ° морозу, вдень від 3 ° морозу до 2 ° тепла. У Києві часом сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м / с. Температура вночі 5-7 ° морозу, вдень близько 0 °, йдеться у повідомленні синоптиків.

В суботу, 23 грудня, в Україні очікується невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м / с. Температура вночі 1-6 ° морозу, вдень від 3 ° морозу до 2 ° тепла. У Києві невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м / с. Температура вночі 2-4 ° морозу, вдень близько 0 °.

Раніше Гідрометцентром було оголошено штормове попередження на 19 грудня. Тоді на Чернігівщині та Київщині випав сильний сніг.

QHA