КИЇВ (QHA) -

У понеділок, 25 грудня, по всій території України, крім південних областей, пройдуть дощі. Температура повітря триматиметься на позначці від 2 до 9 градусів тепла.

Як повідомляє Укргідрометцентр, на заході країни пройдуть дощі, вдень очікується від 4 до 8 градусів тепла, вночі до +4. На сході України також встановиться дощова погода, вдень до 5 градусів тепла, а вночі стовпчик термометра опуститься до мінусової позначки.

На півночі очікуються дощі, вдень температура повітря буде до 4 градусів тепла, вночі буде прохолодно — до 1 градуса морозу. У центральних областях випадуть опади у вигляді дощу, вдень 5-7 градусів тепла, вночі — від 2 до 4 градусів.

На півдні буде сухо і сонячно, вдень стовпчик термометра досягне позначки +10 градусів, вночі до 6 градусів тепла. У Києві в понеділок пройдуть дощі, вдень від 5 до 7 градусів тепла, вночі — до +4.

Нагадаємо, ще минулого тижня снігопад паралізував центральні дороги у Києві. А міжнародний аеропорт «Київ» через снігопад переніс частину рейсів у міжнародний аеропорт «Бориспіль».

QHA