КИЇВ (QHA) -

Журналісти Радіо Hayat оприлюднили відеозвернення на захист знищуваного російськими окупантами Ханського палацу в Бахчисараї.

У ньому українців закликають підписати петицію, в якій йдеться про необхідність збереження пам'ятки архітектури світового рівня і об'єкта культурної спадщини кримських татар.

— Зараз палац знаходиться на межі знищення. З 2003 року Ханський палац знаходиться на етапі розгляду включення до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, проте після анексії півострова влада Криму почала проводити реставрацію, — йдеться у зверненні.

У відеозверненні також йдеться про те, що Товариство культури і взаємодопомоги кримських татар у Туреччині запустило у соціальній мережі Twitter кампанію на захист Ханського палацу в Бахчисараї, який знищують російські окупанти.

Нагадаємо, раніше відомий турецький співак Ахмет Шафак виступив проти знищення російськими окупантами Ханського палацу в Бахчисараї. Співак назвав провокації проти резиденції правителів Кримського ханства історичним геноцидом проти кримськотатарського народу.

Підписати петицію щодо захисту Ханського палацу в Бахчисараї можна за цим посиланням.

QHA