МОСКВА (QHA) -

Українському консулу в Москві дозволили відвідати незаконно затриманого в Росії українського журналіста Романа Сущенка в день його народження — 8 лютого.

Про це заявив адвокат Сущенка Марк Фейгін.

Нагадаю, що в четвер Роман Сущенко вдруге зустріне свій день народження у в'язниці. У цей день його відвідає консул України в Москві Геннадій Брескаленко, який передасть йому вітання від колег, друзів, близьких. А також розповість про різні новини, зокрема, ймовірно, про банер, виставлений у Києві навпроти посольства Росії, зазначив він.

За словами адвоката, згідно з жеребкуванням на відвідування підзахисних у Лефортово, він записаний в чергу на середу, 7 лютого, але і там він лише дев'ятий. Тому є ризик, що Фейгін не встигне до підзахисного.

Раніше Сущенку вручили нагороду премії імені Андрія Сахарова — журналістський орден "За мужність", який у Києві отримали дружина і дочка журналіста.

Нагадаємо, Московський суд продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенку.

Спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави. Його утримують у московській в'язниці "Лефортово".

Джерело: Укрінформ

QHA